Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Hypotéky, úvěry

Umíme porovnat hypoteční úvěry u 10 bank působících na českém trhu. Známe rozdíly mezi bankami a jejich praxi při vyřizování úvěrů. Hypotéka je jediný typ úvěru, který má své opodstatnění.

Spotřebitelské úvěry klientům spíše rozmlouváme, protože známe případy z praxe, jak to pokračuje, když si člověk jednou vezme spotřebitelský úvěr na cokoliv. Nejzranitelnější jsou v tomto případě mladí klienti do 30 ti let. Marketing bank je všudypřítomný a masivní a není výjimkou, když v jednom televizním reklamním bloku běží 3-4 reklamy na půjčky. Je úplně jedno jestli je úrok 5,8% nebo 7,5 %, vždy je to špatně. Banky jsou nejvíce vydělávající institucí na světě, a proto jim v tom nepomáhejme.

Doporučujeme každému odkládat 10% z platu stranou na spořící účet či do obálky a mít tak vytvořenou rezervu na nenadále situace, na větší výdaje typu pořízení auta apod. Jen tak se člověk vyhne spotřebitelským úvěrům.

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.