Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Kariéra

Možná už vás někdo lákal na vysoké výdělky v pojišťovnictví, inzerátů na tuto práci je všude plno, možná to chcete zkusit. Nechceme nikoho odrazovat, ale realita je poněkud jiná. Většinou budete pracovat na své IČ a tudíž podnikat (jak začnete, musíte platit zálohy na zdravotní a sociální pojištění cca 4000 Kč měsíčně). Budete potřebovat: auto (možná už ho máte, pak vám stoupnou náklady na palivo), notebook s tiskárnou (20 000 Kč), mobil s internetem (5000 Kč pořízení + 500 Kč měsíčně paušál) možná oblek, kostým (10 000 Kč).

Dále musíte složit zkoušky dle požadavků České národní banky a zaplatit jednorázový poplatek 2000 Kč – 10 000 Kč dle typů sjednávaných produktů. Další zkoušky a poplatky se platí za registraci na prodej penzijního spoření a oprávnění ke zprostředkování úvěrů. Každý rok musíte absolvovat řadu povinných školení. Za účast na nich vám nikdo nic nezaplatí, naopak často platíte vy.

Odměny

Pokud si v našem oboru chcete vydělat 30 000 Kč čistého měsíčně, musíte každý pracovní den sjednat autopojištění za 12 420 Kč (provize kolem 15%) nebo pojištění majetku za 4 650 Kč (provize kolem 50%) nebo životní pojištění za 6 200 Kč (provize kolem 30% často vyplácena zálohově na 5 let dopředu). Nejlépe a nejčastěji se sjednává autopojištění, ale i tak je složité dosáhnout zmíněných čísel. Pokud si chcete vzít dovolenou, tak si na ní musíte nejprve našetřit a tudíž dělat celý rok více.

Možná vám do začátku slíbí nějakou fixní odměnu, ale ta bývá často vázána na plnění plánu a určitou dobu působení v oboru. Při nesplnění, ji pak člověk často vrací nebo musí zaplatit náklady za absolvovaná školení, kterých je v začátku nepočítaně.

Pokud jsme vás neodradili, kontaktujte nás na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.