Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Životní pojištění

Kontroverzní téma mnohokrát omílané v médiích. Nejprve státem podporované formou daňových úlev, později přísně regulované, kvůli častému přepracovávání smluv „finančními“ poradci.

Mnoho z vás ho má sjednané, ale většinou je špatně nastavené. Toto pojištění má sloužit především k zajištění příjmu při nenadálých situacích jako je úraz či vážná nemoc. Nutné je především v případech, že máte nezaopatřené děti či splácíte hypotéku a zároveň nemáte dostatečné finanční rezervy. Bohužel produkt často obsahuje investiční složku zatíženou vysokými poplatky.

Vyznáme se v tom, ale věnujeme se tomu okrajově.

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.