Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Pojištění odpovědnosti

Máme několik druhů pojištění. Prvním je pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Porovnáváme u 8 pojišťoven. Produkt je vázán na povolání a jeho rizikovost. Nejdražší bývá u řidičů z povolání a skladníků. Toto pojištění obsahuje řadu výluk a je tedy potřeba vybírat pečlivě nikoliv jen podle ceny.

Dalším je pojištění odpovědnosti v běžném životě. Často ho přidáváme k pojištění domácnosti, kde je za nižší cenu a kryje pak všechny členy domácnosti. Pojištění by měl mít sjednané každý občan. Vztahuje se i na nehody, které způsobíte jako chodec, cyklista nebo lyžař.

Pojištění z vlastnictví nemovitosti kryje škody způsobené nemovitostí samotnou, zejména pád sněhu ze střechy, odlétnutí střešní krytiny při větru, rozšíření požáru na okolní domy nebo byty, únik vody z potrubí do bytu v nižším patře apod.

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.