Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Autopojištění

Pod tímto pojmem rozumíme „povinné ručení“ neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, dále havarijní pojištění a všechny doplňkové produkty k nim sjednávané. Porovnáváme 12 pojišťoven, které tento druh pojištění na tuzemském trhu nabízejí.

Pro kalkulaci potřebujeme sdělit většinou jen tyto údaje: jméno, příjmení, rodné číslo, směrovací číslo bydliště a SPZ vozu.

Vše je možné zadat zde do kontaktního formuláře nebo zaslat mailem.

Za 13 let praxe už známe jak plnění pojišťoven, tak jejich různé fígle jak nalákat na lepší cenu. Produkty porovnáváme nejen podle ceny, ale i dle rozsahu pojištění a zkušeností s likvidací. Nejlevnější nebývá vždy nejlepší. Klíčová je v dnešní době asistence při nehodě či poruše. Většinou ji obsahuje každé povinné ručení, ale rozsah bývá značně omezený. Je dobré zohlednit i toto a připlatit si, zejména pokud jezdíte do zahraničí.

Od roku 2014 se autopojištění každým rokem zdražuje. Důvodem je především rostoucí plnění u škod na zdraví v povinném ručení, ale také stále větší složitost dnešních automobilů. Do ceny se promítá i nárůst mezd za poslední dva roky. Za poslední rok vzrostlo průměrné plnění v povinném ručení o 7%.

Některé pojišťovny zdražují povinné meziročně i o 20%, vyplatí se tedy každým rokem toto pojištění přepočítat. Tuto službu poskytujeme na vyžádání a to zdarma.

Pro majitele větších autoparků 5 a více vozidel sjednáváme flotilové pojištění, které bývá často výhodnější než individuálně sjednávané smlouvy. Všechna vozidla jsou pak hrazena na jedné faktuře. Přidání i odebrání vozidla z flotily, je pak snadnější než sjednávat a uzavírat jednotlivou smlouvu.

Pro naše klienty z řad soukromých osob poskytujeme ZDARMA náhradní vozidlo během opravy havarijně pojištěného vozidla po nehodě. Podmínkou je havarijní pojištění zprostředkované naší společností a řádně placené pojistné. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.