Porovnáme, přivezeme *

Poptat pojištění

Invalid email address.
Please type your full name.
Neplatný vstup
Údaje slouží pro zpracování odpovědi a mohou být využity pro následné kontaktování s nabídkou pojištění. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Majetkové pojištění

Zahrnuje pojištění domu, bytu, chaty, domácnosti. Porovnáváme 8 pojišťoven, které tento druh pojištění na tuzemském trhu nabízejí. V kalkulacích jsou značné rozdíly. Mnoho pojišťoven má přednastavené balíčky rizik. Klient tak často musí sjednat i to co by jinak nepotřeboval. Naopak někdy chybí zcela zásadní riziko povodně a pojistka se tak může zdát výhodnější.

Pro kalkulaci potřebujeme sdělit většinou jen tyto údaje: jméno, příjmení, rodné číslo a adresu pojišťované nemovitosti.

Vše je možné zadat zde do kontaktního formuláře nebo zaslat mailem.

Problémem většiny stávajících pojistek je jejich neaktuálnost, klienti je často nemění 10 a více let a pak jsou podpojištěni, což se projeví při každé větší škodě kráceným pojistným plněním.

Pojištění domu nebo bytu vyžadují i banky při sjednávání hypoték. Mnohé banky nařizují i výši pojistné částky ve smlouvě. Před uzavření hypotéky je tedy nutno dobře rozmyslet výběr majetkového pojištění, protože pak už jde měnit jen se souhlasem banky a často za poplatek, který si za tuto změnu banka účtuje. 

Novinky z pojišťovnictví

Proč nechodit na pobočky

Pracovníci poboček pojišťoven jsou dnes speciálně školeni na to, aby vám vnutili další produkt jejich pojišťovny a to za každou cenu. V době online sjednávání a srovnávání produktů nemají přepážkoví pracovníci co dělat a když už k nim nějaký klient zavítá, tak se mu snaží prodat něco, co určitě nepotřebujete. Bez přepážek pojišťoven se přitom dá dnes snadno obejít.

Náhradní vůz po nehodě máme pro naše klienty ZDARMA

Nově poskytujeme ZDARMA náhradní vůz po doby opravy vašeho vozu při škodě z havarijního pojištění. Podmínky jsou: Havarijní pojištění musí být sjednáno přes naši společnost, pojistné musí být řádně hrazeno, pojistka musí trvat minimálně 2 měsíce a musí být vedena na soukromou osobu. Maximální doba zápůjčky je 10 kalendářních dnů.